/Files/photogallery/Дударева Т.А..jpgДиректор ліцею Дударєва Тетяна Анатоліївна. Педагогічний стаж – 24 роки, "спеціаліст вищої категорії","вчитель методист", "відмінник освіти". У закладіі працює з 2011 року. Викладає українську мову та літературу, світову літературу.

Має талант «притягувати» до себе людей, зацікавлювати їх ідеями та проектами. Сама ж вона є організаційним, ідейним і комунікативним центром колективу. Її кредо – ніколи не зупинятися на досягнутому, не зупинятися на супутніх проблемах, любити справу, якій служиш, щомиті намагатися робити все від тебе залежне, щоб усім, з ким ти стикаєшся, ставало легше і краще. Як керівник закладу підтримує тісний зв`язок з батьками, дає їм конкретні поради та рекомендації щодо виховання дітей. Спрямовує всю роботу на створення в учнівському та педагогічному колективах атмосфери духовності, людяності, взаємоповаги, відповідальності за доручену справу./Files/photogallery/радуга.gif

/Files/images/2016_rk/vchitel/Пипенко О.М..jpg Заступник директора з навчально-виховної роботи Пипенко Олена Михайлівна. Педагогічний стаж роботи 25 років, "спеціаліст вищої категорії", "вчитель методист". У закладі працює з 1995 року. Викладає математику.

Вона живе щоденними турботами вчителів, учнів, батьків. Наполеглива у своїй роботі, відповідальна, уміє спрямувати роботу на пошук новітніх технологій у навчально-виховний процес.

/Files/photogallery/радуга.gif

/Files/images/2015_rk/чухно.jpg Заступник директора з навчально-виховної роботи Чухно Алла Володимирівна, вчитель початкових класів, «спеціаліст вищої категорії», «вчитель-методист». Педагогічний стаж 39 років.

Очолює роботу початкової школи і реалізує на практиці завдання навчання і виховання учнів молодших класів у складі закладу, вміло поєднуючи виховання і навчання у цілісний педагогічний процес.

Тема над якою працює: «Активні та інтерактивні форми організації роботи».

Виховує у дітей повагу, шанобливе ставлення до історичного минулого, культури українського народу, бережливе ставлення до краси й багатства рідного краю./Files/photogallery/7057т.gif

/Files/photogallery/Фурашова С.С..jpg Заступник директора з навчально-виховної роботи Фурашова Світлана Сергіївна, вчитель історії, "спеціаліст першої категорії". Педагогічний стаж - 18 років.

Тема над якою працює: "Виховання патріотизму та національно їсвідомості на уроках історії".

Своїм ставленням до роботи, творчим використанням виховних можливостей уроків історії учитель виховує в учнів риси патріота України, компетентного громадянина, при цьому перевага надається формуванню національної свідомості, мислення, прилучення школярів до загальнолюдських цінностей, ідеалів гуманізму і демократії.

/Files/photogallery/7057ттт.gif

/Files/images/19_20/13669454_108857302892637_8555040293348212342_o.jpg Заступник директора з навчально-виховної роботи Хуторна Зоя Михайлівна, вчитель української мови та літератури, "спеціаліст вищої категорії". Педагогічний стаж - 18 років.

/Files/photogallery/7057ттт.gif

/Files/images/19_20/24.jpg

Заступник директора з навчально-виховної роботи Єфіменко Дмитро Миколайович, учитель математики та предмету "Захист Вітчизни", "спеціаліст першої категорії". Педагогічний стаж - 8 років.

/Files/photogallery/7057ттт.gif

Кiлькiсть переглядiв: 482