Завдання, відео уроки ZOOM, та час проведення онлайн-уроків ви можете знайти на вашому курсі, який знаходиться у групі за посиланням:(https://classroom.google.com/c/NDEyMzk2NDgzMTE4?cjc=wkszpyo)*

*оберіть свій клас та приєднайтесь до групи

Для організації та застосування сучасної дистанційної форми навчання та здійснення освітньої діяльності, у ліцеї впроваджено платформу Google Workspace.

До повного пакету, який школа надає користувачам входить:

• шкільна електронна адреса (@klopan.ukr.education) з необмеженим простором для зберігання

• Необмежена кількість пам’яті в Інтернеті на Google Диску

• Додатки GWE: календар, Classroom, контакти, диск, документи, таблиці, малюнки, карти, формуляри, групи, нотатки, сайти, презентації, обговорення, Hangouts, сховище, завдання, служба Jamboard, синхронізація Chrome, чат, Meet – для проведення відеоконференцій онлайн (синхронного навчання).

Основним інструментом є GoogleClassroom.

Вчителями та учнями також використовуються інші освітні платформи: «Всеукраїнська школа онлайн», «Всеосвіта», освітній онлайн-портал для вчителів «На Урок», репозитарій освітніх відео та навчальних каналів –YouTube, онлайн-сервіси з інтерактивними вправами LearningApps.org та Classtime (для асинхронного навчання), додатки для проведення відеоконференцій, онлайн-зустрічей - Zoom та інши засоби дистанційного навчання.

В умовах переходу на формат онлайн-навчання виникла потреба використання засобів з функціями групових чатів, дзвінків та конференцій. Одним з інструментів, найбільш пристосованих для навчання та зручних у використанні, є програма Zoom.

Для організації електронного документообігу у закладі використовується платформа "Нові Знання", яка містить у собі електронні журнали, щоденники, розклад, звітність.

Для зворотнього звя'зку з учнями, використовуються мобільні додатки Viber, Меssenger, Telegram, електронна пошта.

ОНЛАЙН-ТЕСТИ ДЛЯ КОНТРОЛЮ ЗНАНЬ З УСІХ ПРЕДМЕТІВ:

НА УРОК

ВСЕОСВІТА

Курси підготовки до ЗНО

Кiлькiсть переглядiв: 273