З 15 лютого по 26 лютого у Козачолопанському НВК проходила декада точних наук. Під час якої вчителі-предметники проводили позакласні заходи та різноманітні конкурси. Учні 5-11 класів брали активну участь у проведених заходах.

/Files/images/2016_rk/dekada_tochnih_nauk/Декада точних наук 1.JPG

19 лютого було проведено вечір математичної лірики “Математики-лірики” учасниками даного заходу були учні 5-11 класів. На якому звучали вірші, загадки, гуморески та інсценізації творів про математику та фізику.

/Files/images/2016_rk/shmo/Рисунок1.gif

24 лютого відбувся фізико-математичний турнір між учнями 9-11 класів. Учні із задоволенням розв'язували цікаві задачі, відповідали на різноманітні логічні питання, змагалися у кмітливості, винахідливості та дотепності. Переможцями стали: І місце — 9-А клас, ІІ—9-Б та 11 класи, ІІІ—10 клас.
Виноситься подяка учням 8-А класу за номер художньої самодіяльності “Іспит з фізики”.

/Files/images/2016_rk/dekada_tochnih_nauk/декада тн2.jpg

/Files/images/2016_rk/dekada_tochnih_nauk/декада тн3.jpg

/Files/images/2016_rk/dekada_tochnih_nauk/декада тн4.jpg

/Files/images/2016_rk/dekada_tochnih_nauk/декада тн9.jpg /Files/images/2016_rk/dekada_tochnih_nauk/декада тн5.jpg /Files/images/2016_rk/dekada_tochnih_nauk/декада тн10.jpg

24.02.2016 учні 5-х класів взяли участь у «Математичних перегонах».
Занурюючись у різні цікаві математичні завдання, команди здолали тисячі кілометрів на літаках, потягах, повітряних кулях, гелікоптерах, велосипедах та автомобілях, познайомилися з історією виникнення транспортних засобів. Вітаємо команду «Юні математики» 5-А класу.

/Files/images/2016_rk/shmo/Рисунок3.gif /Files/images/2016_rk/shmo/Рисунок4.gif


Декада природничих наук

При проведенні позакласної роботи з природничих дисциплін велике значення має предметна декада. Велика увага під час проведення заходів приділяється пропаганді знань з предметів природничого циклу, а саме: географії, біології, екології, хімії та екологічному вихованню учнів.
Декада природничих наук у Козачолопанському НВК розпочалася з 14 березня. Першого дня відбулася загальношкільналінійка,на якійучні ознайомилися зметоюізаваннямидекади, програмою.Вцейдень в класах на уроках біології та географії пройшли тематичні бесіди "Як вести себе в природі", "Чому треба охороняти природу", "Роль зелених насаджень в збереженні чистоти повітря в класних приміщеннях, нашому селищі".
Мета проведення системи заходів декади: формувати в учнів пізнавальні здібності, інтерес до предметів природничого циклу, сприяти творчому розвитку учнів, розвивати відчуття прекрасного, високий естетичний смак, вміння розуміти і цінувати красу і багатство рідної природи.
Програма декади включала різні види пізнавальної, пошукової і дослідницької роботи. Підготовка розпочалася заздалегідь. Діти підготували газети «Вода – початок всіх початків» до Всесвітнього дня Води, матеріали до виставки «Очима натураліста» (фотороботи, малюнки, плакати, поробки), готувалися до участі у проведення конкурсів, створювали команди, підбирали девізи та назви для команд.
Конкурсна частина декади- це вікторини, ігри, кросворди, загадки, захист проектів. Протягом декади, згідно плану, учні 5 – 11 класів приймали активну участь у турнірах, конференціях, інтелектуально-пізнавальних іграх, працювали над створенням проектів, плакатів, відеороликів.
За підсумками змагань у конкурсах «Цікаві слова», «Що зайве», «Упізнай мене», «Най, най, най…» переможцями стали команди учнів 6 А, 7А та 8 А класів. Інтелектуально-пізнавальна географічна гра «Ерудит» з учнями 7-х класів пройшла під гаслом:
«Кличуть нас материки і океани
Кличуть таємниці дивних міст
І, здається нам, хто не мандрує
Той не знайде «сенс життя, а може зміст»»
Гра допомогла учням більше дізнатись про материки світу. Під час гри учні дискутували, приймали власні рішення щодо розкриття проблемних питань, підготували банк цікавинок про материки. Для проведення конференції «У світі географічних професій» учні 9 класів підготували змістовну та цікаву інформацію про такі професії як метеоролог, топограф, ґрунтознавець та відповіли на запитання присутніх на конференції.
А під час географічного турніру «Україна – моя Батьківщина» учні 8 класів продемонстрували ерудицію та знання теоретичного матеріалу з географії України.
Турнір «Чи знаємо ми біологію, географію, хімію?» пройшов під девізом: «Ширше двері відчиняйте розуму й кмітливості, естафету передайте творчості, сміливості». Учасники взяли участь у 4 раундах змагань. Продемонстрували вміння працювати в команді, прислухатися до думок інших членів команди, знаходити спільне рішення розв’язання проблеми. Особливий інтерес в учасників змагань викликали завдання «Цікаві конверти» та «Чорний ящик». Учасники турніру визначили, що найцікавішим питанням «Чорного ящика» було питання про мило та шоколад, а найскладнішим про целюлозу. Кожна команда відзначила найактивнішого і найкмітливішого учасника турніру: Нечипоренко Руслана – 8 а клас, Горобець Аліна – 11 клас, Калініченко Вероніка – 10 клас, Ноздрачова Анастасія – 9 б клас.
До Всесвітнього дня водних ресурсів, якіий відзначається щороку 22 березня учні 5-11 класів випустили стіннівки, плакати, провели години спілкування: «Світ у краплі води» (8 А клас, 6 Б клас).
У фойє школи під час великих перерв учні переглядали відеоролики, відеофільми, презентації, підготовлені учнями школи на природоохоронну тематику.
29 березня в 8 класах відбулися змагання «Кращий знавець періодичної системи хімічних елементів Д.І.Менделєєва». Переможцями у цих змаганнях стали: Кисла Аліна, Рось Станіслав, Колєснік Катерина.
Інформаційні біологічні цікавинки на уроках біології в 9 класах несли багато необхідної та корисної інформації з тем, які цікавили учнів, що сприяло розширенню їх кругозору,набуття практичних навичок та заохоченню до отримання нових знань про організм людини.
«Подорож на планету «Металів» для учнів 10 класу пройшла під гаслом «Поповнюємо наші знання, робимо їх міцними і різноманітними». Переможцем став Харченко Юрій.
Учні були дуже активними і тому декада принеса їм багато цікавого і пізнавального.
На загальношкільній лінійці було підведено підсумки проведеного тижня, нагороджено найбільш активних учасників грамотами, призами, дипломами, подяками.

/Files/images/2016_rk/shmo/декада анд.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 127