НАШІ ЗДОБУТКИ

2015/2016 н.р.

Згідно положення, затвердженого наказомМіністерство освіти і науки України, Всеукраїнські олімпіади з навчальних предметів відбуваються у чотири етапи: шкільні (I), районні (II), обласні (III) олімпіади та фінальний, власне Всеукраїнський, IV етап.

І етап олімпіади(шкільний) у нашому закладі проводився у жовтні місяці 2015 року за завданнями, які були підібрані вчителями-предметниками. Учасниками олімпіад стали всі бажаючі учні 6-11 класів. 457 учнів закладу взяли участь у шкільному етапі олімпіад з 16 базових дисциплін.

Згідно протоколів переможців ІІ етапу (районного) Всеукраїнських учнівських олімпіад 2015/2016 навчального року, висвітлених на сайті відділу освіти Дергачівскої райдержадміністрації, маємо 14 призових місць: І місць – 2, ІІ місць – 6, ІІІ місць – 6.

З таких предметів як українська мова та література, підготувала Лагута Г.Г., російської мови та зарубіжної літератури – Скребець Н.С., математики – Котенко А.С., математики та фізики – Шварьова І.І., хімії, біології, екології – Подвальнюк Г.М., історії – Фурашова С.С., трудового навчання – Бабенко М.М.

У Малих Всеукраїнських учнівських олімпіадах маємо 1 призове ІІ місце (з математики), підготувала Чухно А.В.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:

Попадченко Єлизавета, учениця 9б класу, російська мова та література, І місце, вчитель Скребець Н.С., Орлов Дмитро, 9а клас, трудове навчання , І місце, вчитель Бабенко М.М. , Кисла Аліна, 8а клас, математика, ІІІ місце, вчитель Шварьова І.І., Ковіна Тетяна, 7а клас, українська мова та література, ІІ місце, вчитель Лагута Г.Г., математика, ІІІ місце, вчитель Котенко А.С., фізика, ІІІ місце, вчитель Шварьова І.І., хімія, ІІІ місце, вчитель Подвальнюк Г.М., Стеценко Ольга, 10 клас, історія, ІІІ місце, вчитель Фурашова С.С., Дигало Роман, 8а клас, фізика, ІІ місце, вчитель Шварьова І.І., хімія, ІІ місце, вчитель Подвальнюк Г.М., Скорлученко Владислава, 11 клас, екологія, ІІ місце, вчитель Подвальнюк Г.М., біологія, ІІ місце, вчитель Подвальнюк Г.М., фізика, ІІІ місце, вчитель Шварьова І.І.

ІІ етап Малих Всеукраїнських учнівських олімпіад

Котенко Катерина, учениця 4б класу, математика, ІІ місце, вчитель Чухно А.В.

У ІІІ етапі (обласному) Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання учень 9а класу, Орлов Дмитро, посів І місце (вчитель Бабенко М.М.).

Учні закладу є постійними учасниками та переможцями районного етапу конкурсу «Учень року», так у 2015/2016 навчальному році Скорлученко Владислава у номінації «Інтелектуальні здобутки» посіла ІІІ місце.

Є певні результати Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

У 2015/2016 навчальному році маємо 2 переможці районного етапу конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

№ з/пПІБ учняКласСекціяМісцеВчитель
1.Скорлученко Владислава Юріївна11БіологіяІПодвальнюк Г.М.
2.Горобець Аліна Юріївна11ЛітератураІЛагута Г.Г.

Вітаємо учнів обласного етапу конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН:

№ з/пПІБ учняКласСекціяМісцеВчитель
1.Скорлученко Владислава Юріївна11БіологіяІІІПодвальнюк Г.М.
2.Горобець Аліна Юріївна11ЛітератураІІЛагута Г.Г.

Упродовж навчального року учні закладу активно беруть участь у різноманітних інтерактивних Всеукраїнських конкурсах: мовному дитячому конкурсі «Соняшник», екологічному конкурсі «Колосок», науково-пізнавальній грі з природничих наук «Геліантус», фізичному конкурсі «Левеня», суспільно-гуманітарному конкурсі «Патріот», конкурсі з інформатики «Бобер», інтерактивному конкурсі «Кришталева сова», Міжнародному учнівському конкурсі юних істориків «Лелека», Міжнародному інтерактивному конкурсі «Кенгуру».

У 2015/2016 навчальному році маємо і регіонального (обласного) рівня перемоги, так:

Орлов Дмитро, учень 9а класу, отримав диплом переможця конкурсу краща саморобка «Енергія навколо нас» в номінації «За сучасний погляд на старі технології», підготував Бабенко М.М.;

Багрич Тетяна, учениця 7а класу, диплом переможця виставки-конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі» в номінації «Я пізнаю якісну продукцію», підготував Бабенко М.М.

вихованці гуртка «Юні журналісти», отримали грамоту за перемогу в обласному етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна», грамоту Харківської обласної станції юних туристів за активну участь у Х Всеукраїнській філософській історико-краєзнавчій конференції учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід», керівник Лобойко Т.П.;

Панасюк Андрій, Ноздрачова Анастасія, учні 9-Б класу, вихованці гуртка «Юні журналісти», є абсолютними переможцями районної експедиції «Малі річки України»;

Ражик Павло, учень 5-б класу, посів І місце у районному етапі молодіжного конкурсу епістолярного жанру «Напиши листа собі 45-ти річному», який проводить Всесвітній поштовий союз.

Учні початкових класів є активними учасниками районних виставок, конкурсів-малюнків, так у 2015/2016 навчальному році, маємо:

- І місце у районному етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»;

- ІІ місце у районному етапі обласної виставки юних природо охоронців «Зимовий вернісаж»;

- у районному етапі виставці малюнків «Зимові мрії»: одне І місце, одне ІІ місце, три ІІІ місць.

Кiлькiсть переглядiв: 29