Пролунав останній дзвоник, можна відкласти в сторону книжки, забути про уроки. Нарешті настали літні канікули!

/Files/images/SAM_1280.JPGВесело розпочали свій відпочинок учні Козачолопанського НВК, на базі якого було відкрито дитячий оздоровчий заклад відпочинку з денним перебуванням «Бригантина» для учнів 1-8-их та 10-ого класів. У цьому році було оздоровлено 385 учнів: це і дітлахи початкової школи, і діти пільгових категорій.

Щоденно учні розпочинали свій день з ранкової гімнастики під музику, що надавала бадьорості та веселого настрою, закликала у подорожі, змагання, конкурси з призами і на цікаві екскурсії.

/Files/images/SAM_1274.JPG

Спортивні змагання виявили сильних і спритних.

Вражаючим і незабутнім виявилось свято «День захисту дітей». Дитячий сміх заполонив всю привокзальну площу смт Козача Лопань. Кіт Базиліо і лисиця Аліса провели з дітьми цікаві ігри, конкурс «Малюнок на асфальті». За декілька хвилин сірий асфальт вкрився всіма кольорами веселки – діти малювали. Барвистий килим довго вражав пасажирів і жителів селища дитячою творчістю. Кожен загін отримав солодощі та призи.

/Files/images/IMG_9122.JPG

/Files/images/IMG_9126.JPG

Незабутніми були і екскурсійні поїздки. Учні 1-2 класів (класні керівники Вакуленко Л.В., Чухно А.В., Клименко Н.С., Куліш Л.Г.) відвідали зоопарк у с. Мала Данилівка, учні 3-их класів (класні керівники Козленко О.В., Рощупкіна Н.Ф.) - музей природи м. Харкова, а 4- ті класи (класні керівники Скорбач Н.В., Жорняк Н.К) мали можливість здійснити поїздку до музею українського весілля с. Буди Полтавської області та с. Диканьки.

Все навколо таке нове, цікаве, незвідане, що аж дух перехоплює! Молодші школярі відкривали для себе незвідані сторінки із життя і краси рідного краю.

/Files/images/IMG_9130.JPG

Учні 6-7 класів разом з класними керівниками Скребець Н.С., Андрущенко О.С., Фурашовою С.С., Ражик І.М. відвідали історичний музей м. Харкова, а учні 8-их і 10-ого класу (класні керівники Калініченко В.О., Тютюнник О.І., Істоміна О.О.) здійснили поїздку до зоопарку м. Харкова.

/Files/images/SAM_1276.JPG

Цікавими були різноманітні заходи, які проходили щодня весело, цікаво, пізнавально. Це і «День гумору», «День іменинника», "День казки",«Турнір справжніх козаків», «Міс табору», «Ігри народів Європи», «На обід в Європу», різні спортивні змагання.

/Files/images/день казки 7 (31).JPG

Кожен загін у кінці дня випускав прайс-листок, де діти відображали за допомогою малюнків, віршів, оповідань усі цікаві події та справи за день.

/Files/images/IMG_9067.JPG

Змістовне і захоплююче «плавання» пришкільного табору «Бригантина» завершилося смачною польовою кашею на свіжому повітрі та номерами художньої самодіяльності. Чудовий настрій, позитивні емоції, щирі друзі - все це залишиться в пам′яті учнів Козачолопанського НВК надовго.

Кiлькiсть переглядiв: 135