Діло гра "Фінансист 2"

2018-02-20

/Files/images/17_18/dz/фін.jpg
Вітаємо КИСЛУ АЛІНУ, НЕЧИПОРЕНКО РУСЛАНУ, КЛИМЕНКО ДІАНУ, ТУЗ АННУ, ДИГАЛА РОМАНА, СІМЕЙКІНА ВЛАДИСЛАВА ТА КИСЛОГО ВАДИМА у складі команди 10 класу "Нове покоління", яка виборола ІІІ місце у діловій грі «Фінансист 2».
20 лютого дві команди Козачолопанського НВК у складі учнів 10-го і 11-го класів взяли участь у діловій грі «Фінансист 2» за сприяння Харківського відділення Київської фінансової академії. Після привітань команди отримали завдання: запустити нову марку велосипедадля зазначеного сегмента покупців з розрахунком затрат, природних умов, ландшафту. Учні мали проаналізувати інформацію, зробити цільове повідомлення споживачеві (коротко, до 10 слів), написати функціональні і технічні характеристики, якими повинен володіти велосипед для того, щоб максимально відповідати потребам споживачів.
Команди нашої школи вчасно та якісно впорались з поставленим завданням, виступили перед аудиторією і одержали сертифікати учасників ділової гри, а команда 10 класу «Нове покоління» посіла призове ІІІ місце і одержала в нагороду кубок переможця і солодощі.
Кiлькiсть переглядiв: 39