Районна спартакіада серед освітян

2018-03-24

/Files/images/17_18/28947311_207671153335659_4506415758714290936_o.jpg

Відбулася районна спартакіада серед освітян.

ІІІ МІСЦЕ У КОМАНДИ КОЗАЧОЛОПАНСЬКОГО НВК!!!
Відклали зошити, конспекти, методички і традиційно зібралися у спортивній залі (у цьому році у Дергачівській гімназії № 3) з тим, аби і собі, і своїм учням вкотре нагадати: бути здоровим і дружити зі спортом – це сьогодні життєво необхідно. Спортсмени з 15 навчальних закладів району змагалися за першість у волейболі, баскетболі, настільному тенісі та дартсі.
Минулого року команда нашоїшколи виборола І загальнокомандне місце, тож цьогорічна гра була для нас ще більш відповідальною, а ті види спорту, в яких довелося виступати, ще на старті не передбачали розраховувати на високе загальнокомандне місце. Проте хід змагань спростував це: наша команда виступила результативно, особливо з волейболу (І місце), настільному тенісі серед чоловіків (ІІ місце), настільному тенісі серед жінок (ІІ місце). Отож, наша команда посіла ІІІ загальнокомандне місце! У складі команди:
- Тетяна Дударєва, директор НВК;
- Світлана Фурашова, голова ПК, заступник директора з НВР;
- Євген Калашник, вчитель фізичної культури;
- Дмитро Чувпило, вчитель фізичної культури;
- Ірина Щербак, вчитель музичного мистецтва;
- Наталія Свічкар, секретар-друкарка;
- Катерина Кулик, помічник вихователя ДЗ;
- Валентин Свічкар, оператор котельні.
Пишаюся своїми колегами і бажаю усім доброго здоров’я, спортивних досягнень, натхнення до тренувань та успіхів у подальших справах!Вітаю команду Дергачівської гімназії № 3 (І місце у змаганнях), команду Дергачівської ДЮСШ (ІІ місце) та всіх учасників з тим, що змогли створити дружню атмосферу, в якій панував командний дух українців, бажання перемогти. Змагання такого рівня дають можливість отримати новий досвід спортивної діяльності, допомагають зрозуміти, над чим працювати далі, надихають на нові ідеї; вони є стимулом вчителів до самовдосконалення, бо вчитель – це приклад для своїх учнів.
Кiлькiсть переглядiв: 26