/Files/images/ak_dobr/foto.jpg

Домашнє насильство – це проблема не окремої родини, а всього суспільства.

07.12.2017 року з метою протидії домашньому насильству був прийнятий Закон України №2229-VIII «Прозапобігання та протидію домашньому насильству», який набрав чинності 07.01.2018 року.

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2229-19#Text

/Files/images/ak_dobr/L_-MONU_protydiya_page-0001.jpg

/Files/images/ak_dobr/L_-MONU_protydiya_page-0002.jpg

/Files/images/ak_dobr/L_-MONU_protydiya_page-0003.jpg

/Files/images/ak_dobr/L_-MONU_protydiya_page-0004.jpg

Виконання Державної соціальної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2021року»

  • Національна дитяча «гаряча лінія» 0800 500-225(зі стаціонарного телефону), 116 111(з мобільного телефону).
  • Національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації 0800500-335 (зі стаціонарного телефону), 116 123 (з мобільного телефону).
  • Національна «гаряча лінія» з протидії торгівлі людьми та консультуванню мігрантів 0800505-501 (зі стаціонарного телефону), 527 (з мобільного телефону).

Національна Дитяча “гаряча лінія” – для дітей та про дітей. Це означає, що “гаряча лінія” приймає дзвінки від дітей та дорослих , чиї запити стосуються дітей.

На національній дитячій “гарячій лінії” консультують компетентні у дитячих питаннях психологи, юристи, соціальні педагоги та соціальні працівники. Коло питань, з яких надаються консультації, досить широке і було сформовано на основі отримуваних запитів від абонентів. Основні теми, з яких консультують на Національній дитячій “гарячій лінії”, – насильство над дітьми та жорстоке поводження з ними у сімї та з боку оточення , психологічні проблеми , негаразди у стосунках з дорослими та однолітками, майнові права дітей, питання встановлення опіки, а також булінг і безпека в інтернеті.

Національна дитяча «ГАРЯЧА ЛІНІЯ» Центру «ЛА СТРАДА УКРАЇНА»:0-800-500-333(для дзвінків з мобільного)

/Files/images/ak_dobr/завантаження.jpg

Консультують компетентні у дитячих питаннях психологи, юристи та соціальні працівники. Тут маленькі українці знайдуть підтримку та пораду стосовно своїх проблем. Батьки, вчителі та вихователі матимуть змогу оперативно отримати індивідуальну консультацію стосовно порушень прав дітей. Дзвінки на лінію – безкоштовні як зі стаціонарних телефонів на всій території України, так і з мобільних усіх операторів.


Омбудсмен з прав дитини в Україні

Микола Миколайович Кулеба:(044) 255-64-50


Важливо:діти мають право безоплатно отримати послуги адвоката (складання заяв, представництво в суді).

Для безоплатної правової допомоги необхідно перейти за посиланнямhttps://legalaid.gov.ua/.

Для перегляду банерів системи Безоплатної правової допомоги перейти за посиланнямhttp://bit.do/legalaid .Карпе.

Кiлькiсть переглядiв: 40