Призові місця посіли 22 учні, з них: І місце – 10 учнів, ІІ місце – 4 учні, ІІІ місце – 8 учнів, а саме:

№ з/п Предмет Місце ПІБ учня Клас Керівник
1 Трудове навчання І Івченко Ян Бабенко М.М.
І Могильов В'ячеслав
І Ковіна Тетяна Калініченко В.О.
ІІІ Туз Анна 10
2 Російська мова та література І Попадченко Єлизавета 11 Скребець Н.С.
ІІ Туз Анна 10
ІІІ Ковіна Тетяна
3 Історія - - - Фурашова С.С. Задорожна Ю.М.
4 Математика ІІІ Притула Олександра Назаренко В.В.
5 Фізика ІІІ Ковіна Тетяна Шварьова І.І.
6 Екологія І Дигало Роман 10 Подвальнюк Г.М.
7 Іноземна мова (англійська) - - - Кас'яненко О.В.
8 Географія І Ноздрачова Анастасія 11 Андрущенко О.С.
І Дигало Роман 10
ІІ Ковіна Тетяна
9 Хімія ІІ Дигало Роман 10 Подвальнюк Г.М.
10 Українська мова та література І Ковіна Тетяна Лагута Г.Г.
ІІІ Попадченко Єлизавета 11
ІІІ Клименко Діана 10
ІІІ Притула Олександра Дигало І.О.
11 Економіка - - - Ражик І.М.
12 Інформатика - - - Ражик І.М.
13 Біологія І Дигало Роман 10 Подвальнюк Г.М.
14 Астрономія І Гаврішкевич Олександр 11 Шварьова І.І.
15 Правознавство ІІІ Ковіна Тетяна Задорожна Ю.М.
16 Інформаційні технології ІІ Ковіна Тетяна Ражик І.М.

Відповідно до рейтенгу командних виступів у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів заклад посів І місце (у 2016/2017 – 7 місце), а саме:

№ з/п Назва предмета Рейтинг Місце
1 Українська мова і література 2,17 3
2 Математика 0,46 13
3 Хімія 0,87 5
4 Фізика 1,33 3
5 Історія 0,18 15
6 Іноземна мова (англійська) 0,48 15
7 Російська мова 3,73 2
8 Біологія 1,73 4
9 Географія 3,84 1
10 Екологія 6 1
11 Економіка 0,23 8
12 Інформатика 0,04 9
13 Астрономія 5,6 1
14 Трудове навчання (обслуговуюча праця) 3,79 2
Трудове навчання (технічна праця) 5,97 1
15 ІКТ 1,7857 2
16 Правознавство 0,62 8
Сума рейтингів 38,83
Загальний рейтинг 2,16
Рейтинг закладу 1

У ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із закладу взяли участь 11 учнів, з таких предметів: трудове навчання (технічна і обслуговуюча праця), українська мова і література, географія, російська мова та література, біологія, екологія, астрономія, інформаційні технології.

Відповідно до протоколів результатів ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, маємо:

№ з/п ПІБ учня Клас Предмет Місце Керівник
1 Івченко Ян Трудове навчання (технічна праця) І Бабенко М.М.
2 Ковіна Тетяна Трудове навчання (обслуговуюча праця) І Калініченко В.О.
3 Дигало Роман 10 Географія І Андрущенко О.С.
4 Ковіна Тетяна Географія ІІІ Андрущенко О.С.
5 Дигало Роман 10 Екологія ІІІ Подвальнюк Г.М.
6 Дигало Роман 10 Біологія ІІІ Подвальнюк Г.М.

Динаміка кількості переможців

Всеукраїнських учнівських олімпіад (2011/2017 н.р.)

Район Область
2011/2012 н.р. 20 1
2012/2013 н.р. 8 1
2013/2014 н.р. 15 -
2014/2015 н.р. 12 -
2015/2016 н.р. 13 1
2016/2017 н.р. 16 2
2017/2018 н.р. 22 6
Кiлькiсть переглядiв: 52