У 2016/2017 н.р. учні закладу взяли участь у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з 16 навчальних предметів: математики, фізики, української мови, іноземної мови (англійської), російської мови, географії, історії, хімії, біології, екології, інформатики, інформаційних технологій, правознавства, економіки, астрономії, трудового навчання.

Призові місця посіли 19 учнів, з них: І місце – 5 учнів, ІІ місце – 5 учні, ІІІ місце – 9 учнів, а саме:

№ з/пПІБ учняКласПредметМісцеКерівник
1Ковіна ТетянаМатематикаІУмнікова Н.М.
ФізикаМельник С.О.
ІКТРажик І.М.
2Туз АннаРосійська мова та літератураСкребець Н.С.
3Шабатура ФедірТрудове навчання (технічна праця)Бабенко М.М.
4Дигало РоманХіміяІІПодвальнюк Г.М
ГеографіяАндрущенко О.С.
5Харченко АнастасіяХіміяПодвальнюк Г.М
6Ковіна ТетянаУкраїнська мова та літератураЛагута Г.Г.
7Кислий ВадимТрудове навчання (технічна праця)Бабенко М.М.
8Ковіна ТетянаХіміяІІІПодвальнюк Г.М.
Трудове навчання (обслуговуюча праця)Калініченко В.О.
БіологіяЦиганкова А.С.
9Попадченко Єлизавета10Українська мова та літератураЛагута Г.Г.
Російська мова та літератураСкребець Н.С.
10Дигало РоманЕкологіяПодвальнюк Г.М
БіологіяПодвальнюк Г.М
11Ноздрачова Анастасія10ГеографіяАндрущенко О.С.
12Умнікова Юлія10ЕкологіяПодвальнюк Г.М

Відповідно до рейтингу командних виступів у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів заклад посів 7 місце, а саме:

№ з/пНазва предметаЗагально командне місце (2015/2016)% виконання завдань по району (2015/2016)Загально командне місце (2016/2017)% виконання завдань по району (2016/2017)
1Українська мова447 %946 %
2Математика826 %732 %
3Хімія920 %219 %
4Фізика523 %423 %
5Історія920 %1415 %
6Іноземна мова (англійська)1245 %1347 %
7Російська мова228 %345 %
8Біологія543 %743 %
9Географія1228 %532 %
10Екологія248 %645 %
11Економіка1433 %1838 %
12Інформатика166 %1013 %
13Астрономія1634 %828 %
14Трудове навчання (обслуговуюча праця)757 %863 %
Трудове навчання (технічна праця)145 %144 %
15ІКТ1811 %112 %
16Правознавство1832 %1339 %
Рейтинг закладу47

У ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад взяли участь учні закладу з таких предметів: математика, трудове навчання, фізика, ІКТ, географія, російська мова та література.

Відповідно до протоколів результатів ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, маємо:

№ з/пПІБ учняКласПредметМісцеКерівник
1Шабатура ФедірТрудове навчання (технічна праця)ІБабенко М.М.
2Дигало РоманГеографіяІІІАндрущенко О.С.

Динаміка кількості переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад (2012-2016 н.р.)

РайонОбласть
2012/2013 н.р.81
2013/2014 н.р.15-
2014/2015 н.р.12-
2015/2016 н.р.131
2016/2017 н.р.192
Кiлькiсть переглядiв: 18