Призові місця посіли 35 здобувачів освіти, з них: І місце – 10 здобувачів освіти , ІІ місце – 10 здобувачів освіти , ІІІ місце – 15 здобувачів освіти , а саме:

№ з/п Предмет Місце ПІБ учень Клас Керівник
1 Трудове навчання І Мякшин Володимир 11 Бабенко М.М.
ІІ Харченко Даніїл 9
І Ковіна Тетяна 11 Калініченко В.О.
ІІІ Оковита Юлія 8
2 Російська мова та література І Кондратюк Вікторія 9 Скребець Н.С.
ІІ Дрібноход Віолетта 10
ІІ Ковіна Тетяна 11
3 Історія ІІІ Котенко Катерина 8 Лагута Г.Г.
4 Математика І Шкаріна Софія 6 Назаренко В.В.
ІІ Халенко Софія 6
ІІ Притула Олександра 9
ІІ Дрібноход Віолетта 10 Шварьова І.І.
ІІІ Ковіна Тетяна 11
5 Фізика І Притула Олександра 9 Назаренко В.В.
ІІІ Котенко Альбіна 7 Шварьова І.І.
ІІІ Ковіна Тетяна 11
6 Екологія І Ковіна Тетяна 11 Подвальнюк Г.М.
7 Іноземна мова (англійська) ІІІ Сідненко Крістина 11 Чірко Н.І.
8 Географія І Сизько Вікторія 8 Андрущенко О.С.
І Ковіна Тетяна 11
ІІІ Притула Олександра 9
9 Хімія ІІІ Ковіна Тетяна 11 Подвальнюк Г.М.
ІІ Притула Олександра 9
ІІІ Руденко Аліна 8
ІІІ Дрібноход Віолетта 10
10 Українська мова та література ІІІ Котенко Альбіна 7 Лагута Г.Г.
ІІІ Котенко Катерина 8
ІІ Ковіна Тетяна 11
ІІІ Притула Олександра 9 Дигало І.О.
11 Інформатика - - - Ражик І.М.
12 Біологія ІІІ Притула Олександра 9 Подвальнюк Г.М.
ІІ Ковіна Тетяна 11
13 Астрономія І Ковіна Тетяна 11 Шварьова І.І.
14 Правознавство ІІ Притула Олександра 9 Щеголєва-Кравченко Н.А.
ІІІ Сапожникова Наталія 10
І Ковіна Тетяна 11
15 Інформаційні технології - - - Ражик І.М.

За підсумками змагань інформаційно-методичним центром управління освіти, культури і туризму був визначений рейтинг командних виступів з кожного навчального предмета, а саме:

№ з/п Назва предмета Кількість учнів Кількість дипломів Місце
І ІІ ІІІ
1 Українська мова та література 5 1 2 1 3
2 Математика 6 1 - 1 5
3 Хімія 4 1 1 - 2
4 Фізика 4 - 1 - 7
5 Історія 4 1 - - 6
6 Англійська мова 4 - - - 17
7 Російська мова і зарубіжна література 3 - 1 - 4
8 Біологія 4 1 - - 6
9 Географія 4 1 2 - 2
10 Екологія 1 1 - - 1
11 Економіка 2 - - - 11
12 Інформатика 2 - - - 8
13 Астрономія 2 - 1 - 2
14 Трудове навчання (обслуговуюча праця) 2 2 - - 1
Трудове навчання (технічна праця) 3 2 1 - 1
15 Інформаційні технології 2 - 1 - 3
16 Правознавство 3 1 - - 3

У ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із закладу взяли участь 2 здобувачів освіти з таких предметів: трудове навчання (технічна і обслуговуюча праця), географія, екологія.

Відповідно до протоколів результатів ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, маємо:

№ з/п ПІБ учень Клас Предмет Місце Керівник
1 Ковіна Тетяна Олександрівна 11 Трудове навчання ІІ Калініченко Валентина Олексіївна
2 Ковіна Тетяна Олександрівна 11 Екологія ІІ Подвальнюк Галина Михайлівна
3 Ковіна Тетяна Олександрівна 11 Географія І Андрущенко Ольга Станіславівна
4 Сизько Вікторія Олександрівна 8 Географія ІІІ Андрущенко Ольга Станіславівна

Динаміка кількості переможців

Всеукраїнських учнівських олімпіад (2011/2020 н.р.)

Район Область
2011/2012 н.р. 20 1
2012/2013 н.р. 8 1
2013/2014 н.р. 15 -
2014/2015 н.р. 12 -
2015/2016 н.р. 13 1
2016/2017 н.р. 16 2
2017/2018 н.р. 22 6
2018/2019 н.р. 24 8
2019/2020 н.р. 15 4
Кiлькiсть переглядiв: 154