КОНКУРС ПІДРУЧНИКІВ - 2016

Дорогі освітяни, у минулому році ви уперше отримали можливість обирати, за якими підручниками навчатимуться ваші учні. У результаті конкурсний відбір підручників став масштабною подією за участю близько 17 тис. шкіл з усієї України. Державне замовлення на підручники для учнів 4 і 7 класів сформоване за результатами вашого вибору.

Цей підхід закладено і в Положення про конкурсний відбір підручників для учнів 8 класу, а отже, і в цьому році ви отримаєте можливість обрати підручники, які є, на вашу думку, найкращими. За результатами вашого вибору будуть сформовані наклади для друку підручників за державні кошти.

Серед недоліків попереднього конкурсу було те, що відбір підручників іноді відбувався без безпосередньої участі вчителів-предметників або за інерцією.

Але правильно обрати підручник може лише вчитель, який за ним викладатиме. Що стосується вибору за принципом «ми вже знаємо, як за підручником цього автора викладати», то він не дає можливості вийти на ринок підручників новим авторам і видавцям.

РЕПОЗИТАРІЙ НАВЧАЛЬНОГО КОНТЕНТУ розділ конкурс підручників 2016

Кiлькiсть переглядiв: 55