/Files/images/dow.gifСценарій Першого дзвоника

/Files/images/dow.gif

Вікторина для старшокласників «Цікаве право»

Сценарій випускного вечора "Шлях до зоряних перемог"

БЛОК №1/Files/images/2015_rk/traven/IMG_5292.JPG

ВЕДУЧИЙ 1. Добрий вечір, шановні друзі!

ВЕДУЧИЙ 2. Добрий вечір мами й тата, гості свята!

Ведуча: З давніх-давен люди піднімали голову, спрямовуючи свій погляд на зоряне небо. Он Велика Ведмедиця, он Чумацький шлях, а он полетіла в небесній глибині комета, вітаючи нас вогненним хвостом.

Ведучий: А он загорілася нова зірочка. Вона така маленька, не смілива ще. В народі кажуть: Загорілись на небі зірочки, то в родинах з’явились діточки. Так-так, саме народження дитини віщують зорі!

Ведуча: Рік 1997. В родинах щасливих козачолопанців з’явились 47 маленьких хлопчиків та дівчаток.

ВЕДУЧИЙ 1. Рік 1998. Зоряне небо поповнилося ще 47 зірочками. Батьки довго радились: «Яке ім’я подарувати своїм зірочкам?» Маленькі зірочки перетворились у яскраві і прекрасні зорі, які за хвилину з’являться на нашому шкільному подвір'ї.

( на мультимедійні дошці фото випускників-малюків))

Ведуча: Сьогодні шкільне подвір'я знову у сяйві квітів, святково прибране. Ми зібрались на свято випускного вечора «Шлях до зоряних перемог".

Ведучий. Скільки в ньому спогадів, мрій , сподівань, радості і смутку, світлої печалі. Тільки вчора пролунав останній дзвінок, а ось випускний бал, до якого одинадцять років, як по східцях довелося підніматися нашим випускникам.

ВЕДУЧА 1. Тож давайте зустрічати найталановитіших,

найкращих,

найкрасивіших,

найспортивніших,

найрозумніших юнаків та дівчат Козачої Лопані.

(під музику виходять випускники)

Ведуча: Скільки літ у школі пережито

А перерв, занять, шкільних дзвінків

І нарешті довгождане літо

Школа проводжа випускників

Ведучий: Сьогодні до нас на свято завітали почесні гості, щоб привітати випускників, сказати напутнє слово, побажати успіхів.

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Ведуча: Урочистий вечір, присвячений випуску учнів 11 класу Козачолопанського навчально-виховного комплексу оголошується відкритим.

(звучить гімн)

Ведучий: Дорогі випускники! У вашому житті – вагома нині дата

І це сьогодні вже незаперечний факт

У цей чарівний вечір Вам вручають

На зрілість перший, власний атестат

Ведуча: Промайнули літа, мов хмаринки за обрій далекий

І до школи стежина протоптана вся вже в кінець

У руках атестат – твоя праця сумлінна й нелегка

Атестат- твоїх праць лавровий вінець.

Ведучий: Сьогодні отримуєте ви атестати,

Із рідної школи пора відлітати,

Зірки і планети свої відкривайте.

І власну космічну орбіту шукайте.

Ведуча: Для вручення атестатів про повну Загальну середню освіту запрошуються директор школи Дударєва Тетяна Анатоліївна та заступник директора з навчально-виховної роботи Пипенко Олена Михайлі.

(на сцену виходять директор і заступник)

(Вручення атестатів—фанфари №3)

Ні, нема щасливіших на світі,

Ніж оті, кому 17 літ.

І слова, любовю обігріті,

вам директор промовляє вслід.

(привітання директора школи)

Ведучий: Слово для привітання надається гостям нашого свята

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Хай серця не знають супокою,

хай обганяють мрії часу біг

і ваша юність буде хай такою,

щоб їй ніхто не заздрити не міг.

травневий вечір, синь безкрая,

цей день вам довго не забудь.

Сьогодні, друзі, вам вручили

всім атестати. В добру путь!

(випускники займають свої місця на стільцях)

В2.На цьому урочисту частину вручення атестатів закінчено.

БЛОК 2

Ведуча. Любі випускники! Звичайно, було б добре, якби завтра на вашому шляху зустрілись розумні, справедливі люди і належно оцінили б ваші здібності, таланти, допомігши справдитися вашим мріям. Якось в одного письменника запитали "Які люди потрібні людству?", і він, не замислюючись, відповів: "Людству потрібні всі люди. Непотрібних людей не буває"

Ведучий. То ж всі ви, дорогі випускники, потрібні у цьому житті, а тому зумійте реалізувати себе, розвинути свої здібності, здобути потрібну професію. Тільки хочеться нагадати вам, що найрідкісніша і найпотрібніша професія в усі часи - бути гарною людиною. Тож розвивайте в собі найголовніший талант - талант людяності, і тоді не лише вам буде добре у світі, а також буде тепло і затишно тим людям, які перебувають поряд.

Ведучий. Наше свято проходить під егідою богині перемоги Вікторії, Ніки. Сьогоднішні випускники - претенденти на перемогу у різноманітних номінаціях, бо саме вони є переможцями творчих конкурсів та турнірів ерудитів, спортивних змагань та концертів. А інколи, і це дуже важливо, вони - переможці над собою.

Ведуча. На розгляд до академії шкільних та людяних наук було подано 20 заявок на перемогу. Наймудріші з мудрих, най досвідчені з досвідченіших академіків, які присутні сьогодні на нашому святі, розглянули усі заявки і готові винести свій вердикт та нагородити кращих з кращих.

Ведучий: До зірки шлях далекий і тяжкий

Та все ж по ньому варто прямувати

Лиш власний хліб – солодкий і смачний

Хоча його й нелегко здобувати.

Ведуча. Тож переходимо до нагородження переможців у номінаціях.

Ведучий. На перемогу у номінації "Ходяча енциклопедія" претендували: Васнєцова Галина Сергіївна, героїня телесеріалу «Татусеві доньки», геніальний вчений і винахідник з найвищим рівнем інтелекту Мегамозок та золотий медаліст - 2015 Умнікова Єлизавета.

Ведуча. Для оголошення переможця запрошується єдина і неповторна, неперевершено красива, мудра, ділова, практична, сучасна, найкращий директор у світі Дударєва Тетяна Анатоліївна.

Ведуча. У номініції "Акула пера" перемогу виборювали: одна з найкращих поетів ХХ століття Марина Цвєтаєва, поет Бараш та срібний медаліст - 2015 року Удовікова Тетяна.

Ведучий. Для оголошення переможця запрошується талановита, працьовита, закохана у свій предмет, справжній професіонал і знавець своєї справи, найкращий учитель світової літератури та російської мови Скребець Наталія Сергіївна.

Ведучий. У номінації "Незалежність" були такі кандидати на перемогу:

Джордж Клуні, який спізнився навіть на нагородження найголовнішої в житті актора премії - Оскар, Спляча Красуня, яка проспала сто років і тим самим зберегла свою молодість та вроду та Нагорна Інна, яка сама вирішувала, на який урок їй прийти.

Ведуча. Для оголошення переможця запрошується ділова, пунктуальна, професійна, добра, спокійна, мудра, пряма і векторна, кращий у світі учитель математики Пипенко Олена Михайлівна.

Ведучий. Відомий усій країні комік Володимир Зеленський, улюблений герой з мультфільму Губка Боб, дівчина, що ніколи не впадає у відчай, Прядка Світлана, боролися за перемогу у номінації "Краща посмішка". То ж хто сьогодні переміг?

Ведуча. Про це нам повідає красномовна і дотепна, неповторна, неординарна і незабутня, кращий учитель інформатики та економіки Ражик Ірина Миколаївна.

Ведучий. На перемогу у номінації "Ревізор року" претендували: ведуча телепередачі "Ревізор" Ольга Фреймут, відомий усім з дитинства чистюля Мойдодир та чистої душі людина Ситнікова Юлія.

Ведуча. Запрошуємо на сцену чарівну, улюблену, усміхнену, дарвіністську, суто біологічну і хімічну, кращого вчителя біології та хімії в світі Подвальнюк Галину Михайлівну, яка представить нам переможця.

Ведучий. У номінації "Краща господарочка" виборювали перемогу: відома всім майстриня Мар'я Искусница, дівчина, яка могла робити декілька справ одночасно - Попелюшка та Маруня Олена, яка не втомлюється творити свої шедеври з бісеру.

Ведуча. Переможця у даній номінації нам оголосить талановита, завзята, смачно пахнуча пиріжками, працьовита, технологічна, небайдужа і кращий учитель технологій Калініченко Валентина Олексіївна.

Ведучий. На перемогу у номінації "Три богатирі" претендували: відомі всім Ілля Муромець, Добриня Нікітич, Альоша Попович, три мушкетери без Д’Артаньяна, а також кращий борець 11 класу Алєнков Вадим, хлопець, який найбільше зумів підтягнутися на перекладині, Мєдвєдєв Роман та кращий винищувач ворогів у кіберпросторі - Стоженко Дмитро.

Ведуча. Запрошуємо до слова всезнаючу, методичновивірену, ділову, практичну, шевченківську і відповідальну, жінку, яка зуміла виховати не одне покоління богатирів землі козачолопанської, кращого учителя української мови та літератури Лагуту Галину Григорівну.

Ведучий. За перемогу у номінації "За тісний фізичний зв'язок" змагалися: володар кубку «Золотий м’яч» Кріштіано Роналдо, спортивний пес Дружок з мультфільму «Барбоскіни» та кращий футболіст закладу Котов Дмитро.

Ведуча. Хто ж переміг у цій номінації? Про це ми зараз дізнаємося від привабливого, справедливого і чуйного, спортивного, талановитого, флешмобтанцювального, футболозакоханого, кращого учителя фізичної культури Калашника Євгена Віталійовича.

Ведучий. У номінації "Лідер" претенденти на перемогу: незмінна Королева Великої Британії - Єлизавета, усіма командуюча Маша, із сучасного мультфільму "Маша і Ведмідь" та Президент нашого НВК Гульчевська Олена.

Ведуча. Для оголошення переможця запрошується мудра, добра, гармонійна, спокійна, кращий учитель географії та екології, яка навчила відрізняти Париж від Франції Андрущенко Ольга Станіславівна.

Ведучий. У номінації "Казкар року" були такі кандидати на перемогу:

людина, казки якої читають дітям змалечку - це Ганс Крістіан Андерсен, літературний персонаж, який завжди знаходив вихід з будь-якої ситуації - Барон Мюнхаузен та головний фантазер нашого класу Пасічник Сергій. .

Ведуча. До слова запрошується діловий, пунктуальний, контактовисячий, завзятий, суто історикорозповідаючий, вітчизну захищаючий, головний борець з курінням, кращий учитель історії, правознавства та захисту Вітчизни Тютюнник Олег Іванович.

Ведучий. Васнєцова Марія, героїня телесеріалу "Татусеві доньки", завжди неповторна лялька Барбі та найгламурніша дівчина класу Чіхічіна Аліна, змагалися за перемогу у номінації "Кокетка".

Ведуча. Хто ж здобув перемогу? Дізнаємося від спокійної, мудрої, прогресивної, молодої, завзятої, уважної, хочувсезнаючої, миловидної, завжди веселої, найкращого вчителя історії Фурашової Світлани Сергіївни.

Ведучий. За перемогу у номінації "Про таких пам'ятають" змагалися: найбагатша людина світу та винахідник системи Майкрософт Білл Гейтс, довгоочікуваний Дід Мороз та найщедріший парубок класу Бірюков Сергій.

Ведуча. Про переможця в цій номінаціі ми дізнаємося від найкласнішої класної, телекомунікаціонної, медіоосвіченої, гіперактивної, багаточитаючої та просто чудової другої мами Лобойко Тетяни Петрівни.

Ведучий. На перемогу у номінації "Золотий пензлик" претендували: автор відомої картини "Чорний квадрат" Казимир Малевич, герой мультфільму "Пригоди Незнайко" художник Тюбик та найкреативніша постать класу -Бутенко Вікторія.

Ведуча. Запрошуємо на сцену ділову, активну, талановиту, вміючу чудово ховати свої таланти від оточуючих, непередбачувану, професійнофізичну, з найбільшим людським тяжінням, кращого вчителя фізики та астрономії в світі Шварьову Ірину Іванівну, яка оголосить нам переможця.

Ведучий. У номінації "Найтурботливіші і чуйні" виборювали перемогу: няньки Девід і Пітер, герої фільму "Няньки", Джеймс Пі Салліван із мультфільму «Корпорація монстрів», а також Борщ Єлизавета, яка зуміла на перекір долі гарно закінчити 11 клас і тендітна, Веріженко Дарія, .

Ведуча. Переможців у даній номінації нам оголосять, талановиті, щирі, вимогливі і люблячі водночас, які пізнати добро нам допомогли, які відкрили для нас тайни доріг, Вакуленко Людмила Михайлівна і Чухно Алла Володимирівна.

Ведучий. За перемогу у номінації "Золоті рученята" змагалися: геніальний винахідник із кінофільму «Назад в майбутнє» Еммет Браун, Самодєлкін - герой з мультфільму «Пригоди Незнайки», а також майстер на всі руки Іванов Дмитро.

Ведуча. Хто ж переміг у цій номінації? Про це ми зараз дізнаємося від талановитого, розумного, привабливого, справедливого і чуйного, кращого учителя трудового навчання Бабенка Михайла Миколайовича.

Ведучий.У номінації «Брат за брата» за перемогу змагалися: браття Кличко, двоє із скриньки - герої мультфільму «Вовка в тридевятом царстве», а також Довбій Віталій і Свічкар Владислав, які пліч-о-пліч всі 11 років і вдень, і вночі разом за партою і на рибалці.

Ведуча. Переможців у даній номінації нам оголосять, дружні, ласкаві, гарні, завжди усміхнені Вакуленко Людмила Михайлівна і Чухно Алла Володимирівна.

Ведуча: Ідуть, ідуть в юрбі випускники,

Дорога їм встеляється квітками

Сьогодні ці дівчата й юнаки

Ідуть в життя незнаними стежками.

Ведучий: Цю мить величну, дорогі випускники ,

Ви не забудете ніколи ;

І ці слова, напутні та прості ,

Які говорить Вам директор школи

(привітання директора, пісня від учителів)

БЛОК 3

Ведуча. Усе було за одинадцять років в школі:

Підказки, жарти, спогади сумні

Усе спливло…і нині в дружнім колі

Згадайте ті щасливі й незабутні дні.

Слово надається випускникам нашої школи.

(слово випускників)

Випускник. Сьогодні нам лягли дороги дальні,

Цвітуть зірки і вабить висота.

У школі вальс відлунює прощальний,

над залою окрилено зліта.

Випускник. Кружляє світ, хвилює і підносить,

І наближа щасливу нашу мить.

Твоє "люблю", не вимовлене досі,

У вальсі цім прощально прозвучить.

Випускник. Сьогодні ми із світлою печаллю

Перейдемо всі через шкільний поріг.

Хай буде нам бентежний вальс прощальний,

Провісником незвіданих доріг.

(вальс випускників)

В.1. Болять майбутнім, школо, твої груди –

Нехай святиться твій простий поріг!

Це вчителі, найкращі наші люди,

Готують старт для всіх крутих доріг.

В.1. Це вчителі, найкращі наші люди,

Плекають нас для всіх крутих доріг.

Болять майбутнім, школо, твої груди —

Нехай святиться твій простий поріг!

В.2. Протягом 11 років нам допомагали зростати і мужніти, ставати добрішими і розумнішими вчителі найкращого в світі навчально-виховного закладу селища Козача Лопань.

В.1.__________, а ти знаєш, що було б , якби не було шкіл?

В.2 Знаю. _____________ , тобі розповісти?

В.1 Так!

(пісня "Если б не было школ")

В.3 Ось і отримали ми свій державний документ - путівку в доросле життя. А шлях до отримання цієї путівки розпочався 1 вересня 2004 року, коли ми тримаючись за мамину руку, прийшли до школи. І першими нас зустріли найрідніші перші вчителі - Вакуленко Людмила Михайлівна та Чухно Алла Володимирівна.

В.4. Перша вчителька! Рідна і мила!

Ми - проміннячко ніжне твоє,

Ти нам крила любові зростила

І в серцях наших завжди ти є.

В.4 Читати вчили буковки до букви,

проклали стежку в це складне життя.

Роки пройдуть, а ми вас не забудем,

найперша, рідна вчителька моя.

В.5 А хто бешкетником найпершим був у класі

І мав цей гріх? Це він, і ти, і я.

Пробачте нас усіх, терпляча і хороша,

найперша, рідна вчителька моя.

(пісня "Вчителько")

В.6. Алло Володимирівно, Людмило Михайлівно ми хочемо почути зараз ваше напутнє слово. Запрошуємо Вас до мікрофону.

В.6. Випускник.

В директора робота не проста,

Шкільні проблеми, і сільські, й районні.

Документації щодня листків до ста

Та ще й уроки, зошити, контрольні.

Журнали перевірити щораз,

Тому і світиться шкільне вікно до ночі

Випускниця.

Робота завжди забирає час,

А ще, якщо робить з душею хочеш.

Спасибі за вимогливість і волю,

Спасибі за повагу й розуміння,

Спасибі за комп’ютери у школі,

Спасибі за знання і за уміння.

Всі . Спасибі вам за все .

Випускник.

Олена Михайлівно! Не забувайте, мила, нас,

Ми ж завжди будем пам'ятати,

Як душу ви вкладали в нас,

Тож будем ми у вас благати

За всі невдалі витівки -

Всі. пробачте нас.

Випускник. Дорогий, Олег Іванович

Той, хто Вас погано знає,

Той, мабуть, гадає,

Що людина Ви крута,

Що єдина в Вас мета —

Нас в суворості держати,

Щоб, як в армії солдати,

Ми слухняними були —

Ось такий на вигляд Ви.

Випускниця.

Але тут все навпаки,

Зовсім Ви і не такий

Ви веселі, гуморні,

Не буваєте сумні,

У викладанні своя система у Вас є,

Яка багато здоров'я від присідань дає.

Всі. Спасибі вам за все.

(пісня "О хорошем настроении")

В.1. Добрі, сердечні, хороші,

Милі мої вчителі,

Юність стоїть на порозі –

З вами прощатися слід.

Прощайте дитинство і школо,

Прощайте мої вчителі.

Ми вас не забудем ніколи,

Полинувши в далі нові.

Випускник. Скільки різноманітних наказів директора школи чули ми за 11 років навчання у школі. Отож, користуючись нагодою, оголошуємо свій наказ!

1. Директору школи і Завучу школи:

Пункт 1. Зважаючи на бажання учнів, збільшити кількість уроків малювання, фізкультури, праці інформатики і відповідно зменшити кількість уроків математики, фізики, хімії,

Пункт 2. Ввести уроки перукарства та косметології, щоб уникнути підпільного створення зачісок та оригінального макіяжу.

Пункт 3. З метою плідного проведення дозвілля учнів організувати факультатив азартних ігор.

2.Класним керівникам: пам’ятайте: не шукайте зустрічі з учнями. Коли ви будете йому потрібні — він вас сам знайде.

3.Всьому педагогічному колективу:

Пункт 1. Під час заліку чи іспиту не дивитися пильно на учня. Він може подумати, що ви підозрюєте його в списуванні, й образитися.

Пункт 2. Не запитуйте, який іспит він прийшов складати, він же не запитує, який іспит ви прийшли приймати.

Пункт 3. Будьте тактовні. Якщо учень не зрозумів запитання, тактовно переведіть розмову в інше русло.

Пункт 4. Знайте: якщо учень відповідає неправильно, дуже може бути, що він сам вас перевіряє.

Пункт 5. Ніколи не запитуйте, чому ви вперше бачите учня у класі.

Можливо, ви самі були неуважні.

Пункт 6. Поспівчувайте, заради оцінок у табелі учень іде на все, навіть на уроки.

Пункт 7. Запам’ятайте: ви у ваших учнів не один! Звичайно, усе це

жарти. А якщо серйозно, ми дуже вдячні вам, дорогі наші вчителі,

за все те добро, що ви зробили для нас.

(пісня "В Казачей Лопани")

В.2. Не стане в списках і журналах нас,

Тривог в житті нам випаде немало

І вже ніколи нас не будуть захищать

Ні перша вчителька, ні наша класна мама.

В.7. Хто був зачинателем цікавих справ?

Хто нам завжди допомагав?

Хто лаяв нас і веселив?

Хто підбадьорювати вмів?

Хто захищав нас від усіх?

Хто любить гумор , жарти, сміх?

Звичайно ж — класний керівник.

Випускниця.

На круту гору йде хлопчик — учень; поруч з ним вчителька. : Вони ведуть між собою розмову «Що там, а що там?» — надокучає хлопчик, але вчителька терпляче пояснює йому все, пояснює і йде все вище і вище. Нарешті вони піднялися на вершину тієї гори. «Ой, які чудові простори! — захоплено вигукує хлопчик. — Ходімо, ходімо далі!» Але вчителька не йде „Далі ти підеш без мене.» Засмучено відповідає вона. «Ви залишаєтесь, а я? — розгублено запитує хлопчик. „ Ти вже дорослий, зовсім дорослий! До побачення!»

Випускник.

Тому не виразить словами

Безмежну вдячність нашій класній мамі.

Кожний день були ми з вами,

І ділили радощі й тривоги,

Ви про нас завжди все знали,

Усі наші стежки — дороги.

Випускниця.

Було, що через нас ви потерпали,

Гріхи від інших наші прикривали,

Були за нас завжди відповідальна,

І за прогули, і за все на світі,

Надійна, мудра і сучасна,

Керівник ви наша класна.

В.2. Слово для привітання надається класному керівнику __________.

(слово класного керівника)

Ми випускаємо в небо жовті кульки,

Це кульок сонця, світла, золота

Хай життя ваше буде світле, повне достатку і багатства.

Ми випускаємо в небо кульки червоного кольору.

Кольору любові, кохання.

Хай по життєвих шляхах завжди поруч із вами їде кохання.

Ми випускаємо кульки зеленого кольору.

Це колір життя, оновлення.

Залишайтесь завжди молодими, повними сил, прагнень до кращого.

Випускаємо блакитні кульки,

Кольору мрій, надії.

Тож мрійте, кохайте, прямуйте до кращого

Хай все буде як у мрії, як у казці.

Я вірю, що ви оберете правильний шлях,

Зумієте подолати усі перешкоди,

А згадка про школу залишитися у вас на все життя

Тож хай завжди для вас небо буде високим, а путь світлою.

В.1. Спасибі, тато дорогий,

за те, що всі сімнадцять років

Ти вів мене за руку в світ,

Такий не знаний і широкий.

В.2. Вклоняємося низько до землі,

Усім батькам, які прийшли на свято.

Прийміть уклін, шановні, дорогі,

І найдорожчі в світі мами й тата.

В.2. Мамо, я додав сивини у волосся твоє,

і не раз спричиняв тобі болю.

Ти сьогодні прийми покаяння моє

Й побажай мені доброї долі.

В.1. Батько рідний, ти сильний і мудрий завжди,

про це знають всі близькі нам люди.

Ти маму мою від біди бережи,

Як мене поруч з вами не буде.

Пробачте нас, шановні батьки,

Ви найдорожчі своїм дітям,

як кажуть, діти - радість у житті

А ви для нас - опора в світі.

ДЛЯ ВАС,ДОРОГІ БАТЬКИ,ЦЕЙ МУЗИЧНИЙ ПОДАРУНОК

СЛОВО БАТЬКАМ
В.1. Рідний наш 11 клас!

Ті, що першим колись називали

Що ж тепер побажати в цей час

Ніби все, що могли вже сказали?

В.2. Ви рушайте в довге життя

Із новим XXI століттям

Побажаємо щастя й добра

Вам, тепер подорослішим дітям.

В.1. Бережіть свою вірність і честь

Те святе, чому школа навчила

I щоб кожний, хто знав вас в лице,

Міг сказати: «Це добра людина».

Хай не згасне вогонь у серцях

Хай буяє наснага і сила

Хай вам буде завжди вороття

До землі, що так любо зростила.

Хай таланить рукам молодим і

Не впадіть на життєвому полі,

Хай завжди для вас буде святим

Той вогонь, що у батьківськім домі.

Щоб життя датувало добро

Йдіть твердим І упевненим кроком

Щоб не соромно потім було

Перед совістю і перед Богом.

Не чекайте під камінь води, й

Прокладаючи щастю дорогу

Ви приходьте частіше сюди

До оцього шкільного порогу.

Бережіть вірних друзів своїх

I вшановуйте батьківське слово

Не забудьте порад цих простих

їх дотримуйтесь обов'язково.

А зараз, як ви вже здогадалися, наш традиційний «Мамин вальс».

(вальс)

В.1. Ідіть в життя замріяні, вродливі,

Між квітами і добрими людьми,

Несіть свої і мрії і надії,

Хай вірність і любов в серцях живуть

Хай Україна-мати порадіє

Благословляєм всіх в щасливу путь.

Вед.1. Ваша мрія хай зіркою світить,
Кличуть вдаль вас далекі шляхи.
Україно! Ідуть твої діти!
Тож приймай їх в обійми свої!

(пісня "Україна - це ми")

В.1. Ідіть в життя замріяні, вродливі,

Між квітами і добрими людьми,

Несіть свої і мрії і надії,

Хай вірність і любов в серцях живуть

Хай Україна-мати порадіє

Благословляєм всіх в щасливу путь.

Вед. 1. Вічні істини будемо знов відкривати
Щоби зрештою кожен із вас зрозумів:
Шлях скінчився- але все одно це початок
Це насправді початок для інших шляхів.

Вед. 2. Погляньте, як сонце іскриться,
Новий провіщаючи день
Рушайте на штурм таємниці
Під звуки небесних пісень.

В.2 В народі існує така прикмета: якщо хтось вирушає в далеку дорогу, стане на підкову, то йому обовязково пощастить. То ж ми сьогодні надаємо вам таку можливість. До побачення.

В.1 До зустрічі!

(під звуки вальсу "Когда уйдем со школьного двора", учні виходять з лінійки)

Кiлькiсть переглядiв: 5501