У квітні - березні 2014(червні-липні ІІ етап) року у рамках проектних заходів за підтримки Глобального фонду та Європейського Союзу, відповідно до Концепції Школи, дружньої до дитини затверджено спільним наказом МОН і Президії НАПН України проводиться огляд-захист моделей якісної превентивної освіти у загальноосвітньому навчальному закладі.

Огляд проводиться Департаментом загальної середньої і дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України спільно з громадською організацією «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту»» у партнерстві з Інститутом проблем виховання НАПН України та Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти МОН України (відповідно до наказу МОНмолодьспорту України №1314 від 21.11.2012р.)

В огляді беруть участь загальноосвітні навчальні заклади з числа шкіл, визначених базовими для проектних заходів згідно із наказом МОН молодьспорту України №1314 від 21.11.2012р. та листа МОН молодь спорту України № 2/2-14-3714 від 25.12.2012 р.

Метою огляду є: вивчення і поширення кращого вітчизняного досвіду впровадження якісної превентивної освіти в умовах загальноосвітнього навчального закладу і популяризації цієї ідеї серед педагогічної громадськості.

Кiлькiсть переглядiв: 48