Розклад роботи гуртків

на 2018/2019 н.р.

№ з/п Підпорядкування ПІБ керівника, назва гуртка Дні тижня
понеділок вівторок середа четвер п’ятниця
1 Козачолопанський ліцей Бабенко Михайло Миколайович «Юний майстер» 14.30- 16.30 14.30- 16.30
Кабінет технічної праці
2 Козачолопанський ліцей Калініченко Валентина Олексіївна «Чарівна ниточка» 15.00-17.00 14.40-16.40
Кабінет обслуговуючої праці
3 Козачолопанський ліцей Щербак Ірина Григорівна «До-мі-солька» 12.30-14.30 12.30-13.30
Початкова школа
4 Козачолопанський ліцей Щербак Ірина Григорівна «Вокальний» 14.45-16.45 14.50-15.50
Класна кімната 7-Б класу .
5 Козачолопанський ліцей Ражик Ірина Миколаївна «Info.ua» 14.40-16.10
Кабінет інформатики
6 Козачолопанський ліцей Поваляєв Юрій Валерійович «Захисник Батьківщини» 14.30-16.30 кабінет 11 касу .
7 БДЮТ Лобойко Тетяна Петрівна «Історичне краєзнавство» 16.10-17.40 16.40-17.40 16.40-17.40 16.40- 17.40
Кабінет бібліотеки
8 БДЮТ Лагута Галина Григорівна «Пізнай свій край» 13.45-16.45 13.45-16.45
Кабінет 10 класу
№ з/п Підпорядкування ПІБ керівника, назва гуртка Дні тижня
понеділок вівторок середа четвер п’ятниця
9 БДЮТ Козленко Олена Володимирівна «Невгамовні» 12.30-16.30 12.30-16.30
Спортивний зал початкової школи
10 БДЮТ Щербак Ірина Григорівна «Вокальний» 12.30-15.35 15.40-16.40 14.30-16.30
Класна кімната 7-Б класу
11 БДЮТ Ражик Ірина Миколаївна « Основи комп’ютерних технологій» 14.40-17.40 14.40-17.40
Кабінет інформатики
12 Козачолопанський ліцей Чірко Наталія Іванівна “Rainbow” 14.30-15.45 15.30- 16.45
Класна кімната 8-Б класу
13 ДЮСШ Чувпило Дмитро Сергійович «Футбол» 12.30-14.30 13.20-15.20 13.20-15.20
Спортивний зал початкової школи
14 Козачолопанський ліцей Калашник Євген Віталійович «Футбол» 14.40-16.40 14.40-16.40
Майданчик закладу (спортивний зал)
15 ДЮСШ Олефіренко Маргарита Василівна «Модельно-спортивний фітнес» 15.30-18.00 15.30-18.00
Спортивний зал
16 Козачолопанський ліцей Таранов Василь Георгійович «Українознавство» 13.40-15.40
Класна кімната 11 класу
Кiлькiсть переглядiв: 126