/Files/images/2015_rk/венок.gif

7 порад учню:

Порада перша і найтяжча.Ніколи не намагайтеся отримати все і відразу.Пам'ятайте, що успіх - це насамперед праця.Не вірте красивим фільмам, де для того, щоб досягти успіху досить бути вродливим чи багатим.

Порада друга - про любов.Обов’язково зміни своє відношення до людей, які тебе оточують.Хочеш, щоб тебе любили люди - полюби їх сам.Подумай, чи подобаються особисто тобі егоїстичні, нетерпимі до чужих думок люди?То чому, якщо ти саме такий, повинні любити тебе?

Порада третя - особлива.Потрібно на деякий час забути, що ти особливий, не такий як всі.Запам'ятай, що про це знає лише твоя мама і ти сам.

Порада четверта - про найдорожче.Полюби себе насамперед сам.Це не значить, що ти повинен любуватися собою в дзеркало.Просто стався з повагою до свого тіла, не отруюй його алкоголем та іншими ядами.

Порада п'ята - пріоритетна.Не розпорошуй свої сили відразу у всіх напрямках.Вибери кілька важливих для тебе справ і наполегливо вдосконалюйся саме в них.Хоча спробувати себе в нових справах ніколи не завадить.Хтозна, можливо, саме там чекає на тебе успіх, сидить собі і жде, коли ж ти його віднайдеш.

Порада шоста - навчайся!Навчайся все своє життя.Ніхто не заперечує, що ти і так багато знаєш та умієш.Добре, що ти знаєш, скільки часу тривала столітня війна (100?!),чудово, якщо ти можеш відрізнити комп'ютерний вірус від вірусу грипу,вітаю, якщо зумієш своїми руками забити звичайний цвях в цегляну стіну.

Порада сьома і остання (по списку, а не по значенню!)Отже, ти хочеш досягти успіху?То чого ж тоді чекаєш і витрачаєш свій дорогоцінний час на читання цих порад?Давай, не сиди, пора уже щось зробити своїми руками.

Кiлькiсть переглядiв: 1491