/Files/images/Новый рисунок (27).jpg

/Files/images/Новый рисунок (28).jpg1 червня — незвичайний день для дітей усього світу. Це ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ. І в нашій школі він почався незвичайно. На святковій лінійці діти проголосили свої девізи, розповіли та показали емблеми кожного загону.

Дитинство — чарівна казка. Тому всі із задоволенням переглянути виступи загонів із тетралізованими казками. Неперевершено виступили загін «Непоседы», «Ялинка» і «Перлина».

Напередодні , 31 травня 2011 року на території привокзальної площі селища Козача Лопань відбулося свято, присвячене Дню захисту дітей, на яке були запрошені діти з пришкільного оздоровчого закладу з денним перебуванням «Бригантина».

Радо зустріла дітей начальник станції Козача Лопань Нагорна Олена Володимирівна, привітала дітей і запропонувала провести конкурс малюнків на асфальті «Щасливе дитинство».

І поступово асфальт із свого сірого кольору почав одягатися в кольоровий різноманітний сюжет: ось і кораблі, фортеці, посмішки дітей, а навколо квіти, квіти, квіти. Все це диво утворювалося під звуки прекрасних дитячих пісень. Навколо лунав сміх, радість, задоволення.

Кiлькiсть переглядiв: 103