/Files/images/kvten_2014/IMG_0649.JPG

З метою забезпечення ефективного оздоровлення та повноцінного відпочинку дітей на базі Козачолопанського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний заклад» традиційно в цьому навчальному році було відкрито дитячий заклад відпочинку «Бригантина».

2 червня 2014 року табір «Бригантина» гостинно відчинив двері для 199-ти дівчаток та хлопчиків. Перший день розпочався урочистою лінійкою, присвяченою відкриттю табірної зміни.Навідкритті табору була присутня директор Козачолопанського НВК Тетяна Анатоліївна Дударєва, яка привітала дітей, побажала гарних вражень і чудового літнього відпочинку.Начальник табору Алла Володимирівна Чухно повідомила, які заходи і розваги чекають на дітей.Кожен загін презентував свою емблему, девіз, речівку та заспівав загонову пісню.

Закінчився навчальний рік, а діти з задоволенням прямують до літнього табору. Попереду їх чекає насичене, веселе та цікаве життя: конкурси, змагання, вікторини, екскурсії, цікаві заходи, незабутні зустрічі та ігри.

То ж нехай кожна дитина під час відпочинку знайде собі улюблене зайняття та нових друзів. Нехай кожен день буде сонячним, теплим, незабутнім!

Веселого та змістовного літнього відпочинку!

/Files/images/kvten_2014/IMG_0654.JPG

/Files/images/kvten_2014/IMG_0657.JPG

/Files/images/kvten_2014/IMG_0660.JPG

/Files/images/kvten_2014/IMG_0641.JPG

/Files/images/kvten_2014/IMG_0646.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 84